Про компанію
Про компанію

ІНПАК ⎼ лідер з виробництва харчового полімерного пакування і одноразового посуду.

 

ТОВ ІНПАК ⎼ з 1996 року одна з перших компаній на ринку харчового та полімерного пакування, флагман галузі з сучасними технологіями і сертифікованим продуктом, який виводить якість на новий рівень безпеки, зручності і практичності в рішенні сучасних побутових завдань.

 

З 2016 року компанія є виробником пакування з ПЕТ і орієнтованого полістиролу (ОПС).

 

Сертифікація системи менеджменту якості за стандартом ISO 9001: 2008, системи харчової безпеки за стандартом FSSC 22000 і членство в Sedex (світовій платформі для обміну даними між компаніями по соціальній, екологічній та етичної відповідальності) забезпечують відповідність пакування міжнародним вимогам.

 

Завдяки чудовим споживчими властивостями матеріалів, а також різноманітного асортименту і європейській якості, пакування з ПЕТ завойовує нові ринки. Постачання в країни МС і ЄС ⎼ кращий індикатор якості продукції та стабільності компанії.

 

ТОВ Інпак застосовує нові технології пакування продуктів в модифікованому газовому середовищі (МГС), а саме виготовлення лотків під це завдання і потребу. Що дозволяє досягти великого терміну зберігання продукту, зберігаючи при цьому його свіжість, якість і привабливий зовнішній вигляд.

 

Виробництво пакування за індивідуальними вимогами замовника з ПЕТ, в тому числі для виробників харчових продуктів (м’ясної, молочної, кондитерської промисловості), ⎼ напрямок діяльності компанії, що динамічно розвивається.