Про компанію inpack

ТОВ «Інпак» — один з лідерів по виробництву харчової полімерної упаковки і стрічки з ПЕТ, ПС для автоматичних пакувальних і термоформувальних ліній.
Понад 23 роки ми займаємося реалізацією одноразового посуду і більше 5 років виробництвом упаковки та одноразового посуду, що випускається під торговим знаком ТОВ «Інпак».

Знаходимося на Петропавлівській Борщагівці, Київської області, в 4 кілометрах від окружної дороги міста Києва. Виробничо-складські площі займають 4700 квадратних метрів. Чисельність співробітників складає більше 100 чоловік. 1 екструзійна лінія і 4 термоформувальних машини випускають 15 млн. одиниць продукції і більше 200 тонн термоформовочної стрічки на місяць.

Сертифікація системи менеджменту якості за стандартом ISO 9001: 2008, системи харчової безпеки за стандартом FSSC 22000 і членство в Sedex (світовій платформі для обміну даними між компаніями по соціальній, екологічній та етичній відповідальності) забезпечують відповідність упаковки міжнародним вимогам.
Завдяки чудовим споживчими властивостями матеріалів, а також різноманітному асортименту і європейській якості, упаковка з ПЕТ завойовує нові ринки. Поставки в країни МС і ЄС — кращий індикатор якості продукції та стабільності компанії.

Виробництво упаковки за індивідуальними вимогами замовника з ПЕТ в тому числі для виробників продуктів харчування (м'ясної, молочної, кондитерської промисловості), - динамічно розвиваючийся напрямок діяльності компанії.
Постійне збільшення асортименту, вдосконалення технології, безперервне навчання персоналу, гнучкість, а також використання тільки високоякісної сировини — це пріоритети роботи компанії, що забезпечують її конкурентні переваги.

Компанія «Інпак» орієнтується на потреби своїх клієнтів і будує взаємини з покупцями виходячи з принципів взаємовигідного, чесного і довгострокового партнерства.
Ми приєднуємося до ініціатив передових компаній щодо зниження негативного впливу на навколишнє середовище, раціонального використання ресурсів, а також економічної і соціальної відповідальності бізнесу.


Собственное производство
компания Инпак является производителем упаковки из ПЭТ и ориентированного полистирола (ОПС), одноразовая упаковка такая как контейнера, ланч боксы, крышки.
Так же мы производим намотку в рулоны алюминиевой фольги, паллетной и пищевой плёнки. Перепаковку одноразовой посуды.
Наборов одноразовой посуды, бумажных пакетов и пакетов из полиэтилена низкого давления.
Так же мы являемся прямым импортером зубочисток, палочек для шашлыка, шпажек из бамбука.
Пакетов , фартуков, одноразовой одежды. Перчаток из нитрила, винила и полиэтилена.
Ценовая политика
В зависимости от суммы заказа и длительности сотрудничества, клиентам предоставляются скидки
Сертификаты и награды
Компания имеет международные сертификаты качества на всю продукцию.
Наші сертифікати
Пошук